Манчестер Сіті разом із Зінченком розгромив Кристал Пелас і вийшов на друге місце

Українець відіграв весь матч

Манчестер Сити - Вест Хэм где смотреть в прямом эфире видеотрансляцию матча

Фото - Getty Images

У матчі 19-го туру чемпіонату Англії Манчестер Сіті на своєму стадіоні легко переміг Крістал Пелас – 4:0.

Городяни відкрили рахунок в першому таймі – після навісу Кевіна Де Брейне забив Джон Стоунз. Вже після перерви класним ударом здалеку відзначився Ілкай Гюндоган, а Стоунз оформив дубль після розіграшу кутового. Фінальну крапку поставив Рахім Стерлінг, який забив прямим ударом зі штрафного.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко потрапив в стартовий склад команди і відіграв весь поєдинок.

Після цього матчу Манчестер Сіті набрав 35 очок і тепер займає 2-е місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи гру в запасі. Крістал Пелас знаходиться на 13-й позиції, в активі команди 23 очки.