Манчестер Сіті сенсаційно програв Брентфорду Ярмолюка, пропустивши на 90+8-й хвилині

18-річний українець залишився на лаві запасних

Манчестер Сіті – Брентфорд 1:2 огляд матчу, відео голів за 12 листопада

Манчестер Сити - Брентфорд. Фото - Getty Images

Манчестер Сіті програв Брентфорду (1:2) у домашньому матчі 16-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Гості вийшли вперед на 16-й хвилині після точного удару Айвана Тоні. Наприкінці першого тайму Філ Фоден зрівняв рахунок у матчі.

Після перерви Манчестер Сіті володів перевагою, але здобути перемогу господарям поля не вдалося. А у компенсований час команда Пепа Гвардіоли взагалі пропустила гол – Тоні забив свій другий м’яч у матчі та приніс перемогу Брентфорду.

Півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк весь поєдинок провів на лаві запасних. Нагадаємо, що цього тижня 18-річний українець дебютував за Брентфорд у матчі з Гіллінгемом у 1/16 фіналу Кубка англійської ліги.

Манчестер Сіті залишився на другому місці в АПЛ, відстаючи від Арсенала на два очки. Каноніри сьогодні зіграють з Вулвергемптоном (початок – о 21:45). Брентфорд піднявся на десяту позицію.

АПЛ йде на перерву на час чемпіонату світу-2022. Національна першість відновиться наприкінці року. Манчестер Сіті 28 грудня зіграє з Лідсом, а Брентфорд 26-го зустрінеться із Тоттенгемом.