Манчестер Сіті у матчі з дев’ятьма голами розгромив Манчестер Юнайтед

Перемогу Містянам принесли хет-трики Голанда та Фодена

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед 6:3 огляд матчу, відео голів за 2 жовтня

Манчестер Сити - Манчестер Юнайтед. Фото - Getty Images

Манчестер Сіті у домашньому матчі 9-го туру АПЛ розгромив Манчестер Юнайтед – 6:3.

Ще в першому таймі Містяни забили чотири м’ячі – відзначилися дублями Фоден і Голанд. Після перерви гольова феєрія продовжилася: Філ та Ерлінг оформили хет-трики, а МЮ відповів голом Ентоні та дублем Марсьяля.

Сіті залишився на другому місці з 20 очками в активі. МЮ зазнав третьої поразки в сезоні і займає шосту позицію.

У наступному турі Містяни приймуть Саутгемптон 8 жовтня. Червоні дияволи наступного дня зіграють проти Евертона українця Миколенка.

• АПЛ. 9-й тур

Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед – 6:3 (4:0)

Голи: Фоден, 8, 44, 73, Голанд, 34, 37, 64 – Ентоні, 56, Марсьяль, 84, 90+1 (пен.)