Манчестер Сіті у своєму полі розгромив Ньюкасл. Зінченко відзначився асистом

Містяни скористалися осічкою Ліверпуля

Манчестер Сіті - Ньюкасл 5:0 огляд матчу, відео голів за 8 травня

Манчестер Сити - Ньюкасл, фото - Getty Images

У матчі 36-го туру чемпіонату Англії Манчестер Сіті на своєму полі легко обіграв Ньюкасл з рахунком 5:0.

У першому таймі Містяни забили двічі. Спочатку відзначився Рахім Стерлінг, а потім свій гол забив Емерік Ляпорт. Після перерви третій гол у складі господарів забив Родрі. Вже компенсований час відзначився Філ Фоден після передачі Олександра Зінченка, а Стерлінг оформив дубль.

Український захисник Ман Сіті вийшов у стартовому складі команди та відіграв весь матч. Загалом цього сезону Зінченко зіграв у 25 поєдинках за команду Пепа Гвардіоли у всіх турнірах. На рахунку українця чотири результативні передачі.

Після цієї гри Манчестер Сіті повернув лідерство в АПЛ, набрав 86 очок та збільшив перевагу над Ліверпулем до трьох очок. Ньюкасл посідає 13-те місце у турнірній таблиці.