Манчестер Сіті вдома програв Челсі, пропустивши в компенсований час

Городяни упустили можливість достроково стати чемпіонами АПЛ

Финал Лиги чемпионов. Манчестер Сити – Челси

Манчестер Сити - Челси. Фото - Getty Images

Манчестер Сіті на своєму полі програв Челсі (1:2) в 35-му турі англійської Прем’єр-ліги.

Городяни вийшли вперед на 44-й хвилині зустрічі зусиллями Рахіма Стерлінга. У компенсований до першого тайму час Серхіо Агуеро міг збільшити перевагу Манчестер Сіті, але аргентинець не реалізував пенальті.

Після перерви Челсі відігрався. Результативний удар на рахунку Хакіма Зійеха. На 90+2-й хвилині Маркос Алонсо приніс гостям перемогу.

Захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко почав поєдинок на лаві запасних. Українець вийшов на заміну на 80-й хвилині зустрічі.

Манчестер Сіті упустив можливість достроково стати чемпіоном Англії. Городяни очолюють АПЛ, випереджаючи Манчестер Юнайтед на 13 очок. Челсі піднявся на третє місце.

Відзначимо, що Манчестер Сіті і Челсі зіграють у фіналі Ліги чемпіонів. Поєдинок відбудеться 29 травня.