Манчестер Сіті з дублем Фодена обіграв Вест Гем і став чемпіоном Англії

Городяни здобули чемпіонський титул вчетверте поспіль

Манчестер Сіті - Вест Гем 3:1 огляд матчу, відео голів за 19 травня

Манчестер Сити, фото - Getty Images

Манчестер Сіті обіграв Вест Гем у заключному турі англійської Прем’єр-ліги – 3:1. Городяни здобули свій десятий титул чемпіонів Англії.

Вже на другій хвилині матчу Філ Фоден відкрив рахунок. Хавбек оформив дубль за 16-й хвилин. Мохаммед Кудус відіграв один м’яч до перерви, але у другому таймі Родрі повернув Городянам перевагу у два голи.

Манчестер Сіті набрав 91 очко. На шляху до чемпіонства Городяни виграли дев’ять останніх матчів в АПЛ поспіль. Манчестер Сіті став чемпіоном Англії вчетверте поспіль і шостий за останні сім років.

Команді Пепа Гвардіоли належить провести один офіційний матч наприкінці сезону. У фіналі Кубка Англії Городяни зіграють із Манчестер Юнайтед 25 травня.