Манчестер Сіті з камбеком переміг Челтенхем в Кубку Англії

Зінченко всю гру провів на лаві запасних

Манчестер Сити, Getty Images

У матчі 1/16 фіналу Кубка Англії Манчестер Сіті на виїзді переміг клуб Другої ліги (четвертий за силою дивізіон Англії) Челтенхем – 3:1.

Примітно, що Городяни в першому таймі не змогли забити скромному супернику, а в другій половині Челтенхем і зовсім вийшов вперед після голу Елфі Мея.

Після пропущеного м’яча Манчестер Сіті забив три голи протягом останніх 15-ти хвилин зустрічі: забили Філ Фоден, Габріел Жезус і Ферран Торрес.

Українець Олександр Зінченко весь матч провів на лаві запасних, так і не з’явившись на полі.

Манчестер Сіті в наступному раунді Кубка Англії зіграє зі Суонсі. Валлійці впоралися з Ноттінгем Форест (5:1).

Челтенхем – Манчестер Сіті 1:3 (0:0)
Голи: Мей, 59 – Фоден, 81, Жезус, 84, Торрес, 90+4