Манчестер Сіті зіграв унічию із Саутгемптоном і перервав свою 12-матчеву переможну серію в АПЛ

Зінченко пропустив сьогоднішній поєдинок

Саутгемптон – Манчестер Сіті 1:1 огляд матчу, відео голів за 22 січня

Саутгемптон - Манчестер Сити. Фото - Getty Images

Манчестер Сіті на виїзді зіграв унічию із Саутгемптоном (1:1) у поєдинку 23-го туру англійської Прем’єр-ліги.

На 7-й хвилині зустрічі Кайл Уокер-Пітерс вивів Святих уперед. Команда Пепа Гвардіоли відігралася після перерви зусиллями Емеріка Ляпорта. Більше команди голів не забивали.

Сьогодні перервалася 12-матчева переможна серія Манчестер Сіті в АПЛ. Команда Гвардіоли не виграла в чемпіонаті вперше з 30 жовтня, коли Городяни поступилися Крістал Пелас (0:2).

Захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко поки що не набрав оптимальної форми і пропустив сьогоднішній матч.

Манчестер Сіті продовжує лідирувати в АПЛ, випереджаючи Ліверпуль на 12 очок. У Червоних є два матчі у запасі. Саутгемптон йде на 12-й позиції.

У наступному турі Манчестер Сіті зіграє із Брентфордом, а Саутгемптон зустрінеться з Тоттенхемом.