Манчестер Юнайтед на своєму полі програв Вулвергемптону

Червоні дияволи втратили можливість наблизитися до зони Ліги чемпіонів.

Манчестер Юнайтед - Вулвергемптон 0:1 огляд матчу, відео голів за 3 січня

Манчестер Юнайтед - Вулверхэмптон. Фото - Getty Images

Манчестер Юнайтед на Олд Траффорд мінімально поступився Вулвергемптону (0:1) у матчі 21-го туру англійської Прем’єр-ліги.

У першому таймі гості створили декілька небезпечних моментів біля воріт Червоних дияволів, проте переграти Давіда Де Хеа Вовки не змогли. Після перерви лідер Манчестер Юнайтед Кріштіану Роналду забив гол, проте взяття воріт було скасовано через офсайд.

Ближче до кінця поєдинку Вулвергемптон вийшов уперед після точного удару Жоау Моутінью. Господарі поля так і не відігралися.

Манчестер Юнайтед залишився на сьомому місці в АПЛ. Відставання Червоних дияволів від зони Ліги чемпіонів складає чотири очки. Вулвергемптон піднявся на восьму позицію.

У наступному турі АПЛ 15 січня Манчестер Юнайтед зіграє проти Астон Вілли, а Вулвергемптон зустрінеться з Саутгемптоном.