Манчестер Юнайтед на виїзді зіграв внічию з Саутгемптоном

Екс-гравець Шахтаря Фред "відзначився" автоголом
Вулверхэмптон – Манчестер Юнайтед где смотреть в прямом эфире трансляцию чемпионата Англии

Фото - Getty Images

Манчестер Юнайтед зіграв внічию з Саутгемптоном (1:1) в гостьовому поєдинку 2-го туру англійської Прем’єр-ліги.

В середині першого тайму Червоні дияволи виявилися в ролі команди, яка відігравалась – автоголом відзначився екс-півзахисник Шахтаря Фред.

Після перерви Мейсон Грінвуд зрівняв рахунок в матчі. Більше команди голів не забивали.

Манчестер Юнайтед з чотирма очками посідає четверте місце в АПЛ. Саутгемптон набрав перше очко в сезоні і розташувався на 13-й позиції.

29 серпня Манчестер Юнайтед на виїзді зіграє проти Вулверхемптона. Саутгемптон днем ​​раніше зустрінеться з Ньюкаслом.