Манчестер Юнайтед на виїзді зіграв внічию з Лестером

Червоні дияволи двічі не змогли втримати перевагу

Лестер, фото - Getty Images

У стартовому матчі 15-го туру чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед на виїзді поділив очки з Лестером – 2:2.

У першому таймі команди обмінялися голами. Спочатку Маркус Рашфорд після пасу Бруну Фернандеша відкрив рахунок в грі, але через кілька хвилин Харві Барнс класним ударом здалеку забив м’яч у відповідь.

Вже після перерви Фернандеш забив другий м’яч Червоних дияволів після пасу Едінсона Кавані. Але Лисиці зуміли вдруге відігратися в матчі зусиллями Джеймі Варді.

Після цього матчу Манчестер Юнайтед набрав 27 очок і продовжує займати третє місце в турнірній таблиці АПЛ. Лестер – на другій позиції, в активі команди 28 очок.