Манчестер Юнайтед несподівано програв Астон Віллі на виїзді

Джейкоб Ремсі за матч забив гол, автогол і віддав асист

Астон Вілла - Манчестер Юнайтед 3:1 огляд матчу, відео голів за 6 листопада

Астон Вилла - Манчестер Юнайтед, фото - Getty Images

Манчестер Юнайтед несподівано зазнав поразки у Бірмінгемі у матчі з Астон Віллою у 15-му турі АПЛ – 1:3.

Господарі шокували Червоних Дияволів з самого старту. Леон Бейлі з подачі Джейкоба Ремсі забив на сьомій хвилині. А ще через чотири хвилини Люка Дінь подвоїв перевагу бірмінгемців.

МЮ вдалося відігратися під завісу першого тайму. У свої ворота м’яч зрізав Ремсі. Проте Джейкоб реабілітувався одразу після перерви, забивши третій м’яч господарів.

Після перемоги Астон Вілла набрала 15 очок і піднялася на 13-те місце. МЮ залишається на п’ятому рядку, маючи 23 очки.

У наступному матчі Астон Вілла зіграє із Брайтоном 13 листопада. МЮ того ж дня у Лондоні зустрінеться з Фулгемом.