Манчестер Юнайтед розгромив Астон Віллу і скоротив відставання від Лестера

Червоні дияволи все ближче до топ-4.

Фото - Getty Images

У заключному матчі 34-го туру чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед на виїзді легко впорався з Астон Віллою – 3:0.

Перший гол в матчі команда Оле-Гуннара Сульшера забила після спірного пенальті: після підказки VAR суддя призначив одинадцятиметровий у ворота Астон Вілли, який реалізував Бруну Фернандеш.

Ще до перерви Червоні дияволи забили другий гол – відзначився Мейсон Грінвуд. А вже у другому таймі довів рахунок до розгромного Поль Погба.

Після цього матчу МЮ набрав 58 очок і продовжує займати п’яте місце в турнірній таблиці, відстаючи від Лестера, який йде четвертим, всього на 1 очко. Астон Вілла займає 19 позицію, в активі команди 27 очок.