Манчестер Юнайтед розгромно програв Брентфорду і опустився на останнє місце в АПЛ

Червоні дияволи пропустили чотири м'ячі

Брентфорд - Манчестер Юнайтед 4:0 Огляд матчу, відео голів за 13 серпня

Брентфорд - Манчестер Юнайтед. Фото - Getty Images

Манчестер Юнайтед на виїзді зазнав розгромної поразки від Брентфорда (0:4) у матчі 2-го туру англійської Прем’єр-ліги.

На 10-й хвилині зустрічі Джош Дасілва вивів Брентфорд уперед. Через вісім хвилин Матіас Єнсен подвоїв перевагу господарів поля.

До кінця першого тайму Брентфорд відзначився ще двічі. Результативні удари на рахунку Бена Мі та Бріана Мбемо. Манчестер Юнайтед нічого не зміг протиставити суперникові.

Команда Еріка тен Хага зазнала другої поразки поспіль на старті АПЛ і замикає турнірну таблицю. Брентфорд піднявся на четверте місце.

У наступному турі Манчестер Юнайтед 22 серпня вдома прийме Ліверпуль. Брентфорд 20 серпня на виїзді зіграє із Фулгемом.