Манчестер Юнайтед у видовищному матчі вибив Ліверпуль з Кубка Англії

Перемогу Червоним дияволам приніс гол Фернандеша зі штрафного

Манчестер Юнайтед - Ливерпуль, фото - Getty Images

У матчі 1/16 фіналу Кубка Англії Манчестер Юнайтед на Олд Траффорд обіграв Ліверпуль – 3:2.

У першому таймі команди обмінялися голами: на гол Мохамеда Салаха Манчестер Юнайтед відповів точним ударом Мейсона Грінвуда після пасу Маркуса Рашфорд.

Після перерви вже Грінвуд асистував Рашфорду – цей м’яч вивів Червоних дияволів вперед, але вже через кілька хвилин рахунок став знову рівним – дубль оформив Салах.

А перемогу Манчестер Юнайтед в цьому матчі приніс Бруну Фернандеш, який вийшов на поле у ​​другому таймі. Португалець забив прямим ударом зі штрафного.

У наступному раунді Кубка Англії Манчестер Юнайтед зіграє проти Вест Хема, за який виступає Андрій Ярмоленко. Гол українця вчора допоміг Молотобійцям розгромити Донкастер.