Манчестер Юнайтед у видовищному матчі зіграв внічию з Евертоном

Червоні дияволи втратили перемогу в компенсований час

Манчестер Юнайтед - Эвертон, фото - Getty Images

У матчі 23-го туру чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед на своєму полі зіграв внічию з Евертоном – 3:3.

У першому таймі команда Оле-Гуннара Сульшера відзначилася двічі. Спочатку свій гол забив Едінсон Кавані, а потім класним ударом здалеку відзначився Бруну Фернандеш.

Після перерви Евертон зумів відігратися, забивши два голи протягом трьох хвилин. Перший м’яч Ірисок забив Абдулайе Дукуре, а зрівняв рахунок Хамес Родрігес. В середині другого тайму МЮ знову вийшов вперед після удару Скотта Мактомінея головою, але вже в компенсований час Домінік Кальверт-Льюїн забив третій м’яч гостей.

Після цього матчу Манчестер Юнайтед залишився на другому місці в турнірній таблиці АПЛ, набравши 45 очок. Евертон займає 6-у позицію, в активі Ірисок 37 очок.

Чемпіонат Англії, 23-й тур
Манчестер Юнайтед – Евертон 3:3 (2:0)

Голи: Кавані, 24, Фернандеш, 45, Мактоміней, 70 – Дукуре, 49, Родрігес, 52, Кальверт-Льюїн, 90+5