Манчестер Юнайтед у вольовому стилі обіграв Астон Віллу

Червоні дияволи програвали після першого тайму

Манчестер Юнайтед - Лестер где смотреть в прямом эфире трансляцию матча

Фото - Getty Images

У матчі 35-го туру чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед на виїзді обіграв Астон Віллу з рахунком 3:1.

Господарі першими відкрили рахунок у матчі – відзначився Бертран Траоре. Після перерви Червоні дияволи не тільки відігралися, а й вийшли вперед.

Спочатку Поль Погба заробив пенальті, а Бруну Фернандеш впевнено забив з точки. А ще через кілька хвилин Мейсон Грінвуд оформив другий м’яч. Також свій гол забив Едінсон Кавані, який вийшов на заміну в другому таймі.

Цікаво, що цю зустріч Астон Вілла догравала в меншості – в кінці гри за дві жовті картки був вилучений Оллі Уоткінс.

Манчестер Юнайтед набрав 70 очок і не дав Манчестер Сіті достроково стати чемпіоном Англії. Астон Вілла займає 11-е місце, в активі команди 48 очок.