Манчестер Юнайтед в додатковий час обіграв Вест Хем і вийшов в 1/4 фіналу Кубка Англії

Ярмоленко відіграв трохи більше тайму

Манчестер Юнайтед - Вест Хэм, фото - Getty Images

У матчі 1/8 фіналу Кубка Англії Манчестер Юнайтед на своєму стадіоні обіграв Вест Хем – 1:0.

За відведені 90 хвилин обидві команди так і не зуміли відзначитися. Манчестер Юнайтед володів ініціативою і мав більше моментів для взяття воріт, але не зумів реалізувати свою перевагу.

Тільки в додатковий час Скотт Мактоміней, який вийшов на заміну, зумів забити переможний м’яч. Завдяки цьому успіху Манчестер Юнайтед вийшов в 1/4 фіналу турніру.

Український вінгер Вест Хема Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі команди, але був замінений на початку другого тайму.

У наступному матчі в рамках чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед в гостях зіграє проти Вест Бромвіча, а Вест Хем на своєму полі прийме Шеффілд Юнайтед.