Манчестер Юнайтед в матчі з п’ятьма голами розгромив Ньюкасл

Фантастична кінцівка гри від Червоних дияволів

АПЛ

Ньюкасл - Манчестер Юнайтед. Фото: Getty Images

Манчестер Юнайтед в матчі п’ятого туру АПЛ зумів вирвати три очки в поєдинку з Ньюкаслом – 4:1.

Вже на другій хвилині зустрічі Червоні дияволи пропустили – автоголом відзначився Шоу. Втім, команда Оле-Гуннара Сульшера швидко відігралася – забив Бруну Фернандеш. Гол португальця був скасований, а через три хвилини навіс Мати замкнув Магвайр – 1:1.

Після перерви команда Сульшера здобула право на пенальті, але Бруну з “точки” не переграв Дарлоу. Однак в кінці гри за справу взявся Рашфорд. Форвард видав дві гольові на вищезгаданого Бруну і Ван-Біссаку, а на 90+7-й хвилині відзначився сам – 4:1 за Манчестер Юнайтед.

Червоні дияволи піднялися на 14-е місце в турнірній таблиці, Ньюкасл опустився на 11-й рядок. В наступному турі МЮ прийме Челсі, а Сороки зіграють з Вулвергемптоном.

• АПЛ. 5-й тур.

Ньюкасл – Манчестер Юнайтед – 1:4 (1:1)
Голи: Шоу, 2 (авт.) – Магвайр, 23, Бруну Фернандеш, 86, Ван-Біссака, 90, Рашфорд, 90+7.
На 58-й хвилині Бруну Фернандеш (МЮ) не реалізував пенальті – воротар.