Манчестер Юнайтед вирвав перемогу над Брайтоном. Переможний гол був забитий після фінального свистка

Перша перемога Червоних дияволів в чемпіонаті.

Фото - Getty Images

У стартовому матчі третього туру чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед на виїзді в драматичному стилі обіграв Брайтон – 3:2.

Господарі першими відкрили рахунок у поєдинку – Бруну Фернандеш сфолив у власному штрафному майданчику, а Ніл Мопе впевнено реалізував пенальті. Але ще до перерви Манчестер Юнайтед зрівняв рахунок: після подачі в штрафну Льюс Данк переправив м’яч в свої ворота.

У другому таймі Брайтон заробив ще один одинадцятиметровий, який був скасований арбітром після перегляду відеоповтору. МЮ вийшов вперед після точного удару Маркуса Рашфорд, який відзначився на 52-й хвилині. Господарі відігралися на останній компенсованій хвилині зусиллями Соломона Марча.

МЮ вирвав перемогу вже після фінального свистка. Арбітр зустрічі скористався VARом і прийняв рішення поставити пенальті в ворота Брайтона після гри рукою у штрафному майданчику, а Фернандеш реалізував одинадцятиметровий.

Цікаво, що в цьому матчі футболісти Брайтона тричі потрапляли в штанги воріт Де Хеа і двічі в поперечину.

Манчестер Юнайтед здобув першу перемогу в чемпіонаті і на час вийшов на 13-е місце в таблиці, маючи гру в запасі. У Брайтона 3 очки після трьох турів і 10 позиція.

АПЛ, 3 тур

Брайтон – Манчестер Юнайтед 2:3 (1:1)

Голи: Мопе, 40 (пен.), Марч, 90+5 – Данк, 43 (автогол), Рашфорд, 52, Фернандеш, 90+10 (пен.)