Моуріньо вперше в кар’єрі програв у стартовому турі чемпіонату

Сьогодні підопічні португальця поступилися Евертону

Моуриньо Тоттенхэм

Жозе Моуриньо, Getty Images

Головний тренер Тоттенхема Жозе Моуріньо перервав серію матчів без поразок у стартових турах.

Сьогодні підопічні португальця в першому туру нового сезону АПЛ мінімально програли Евертону – 0:1.

Для Моуріньо ця поразка стала дебютною у кар’єрі в перших турах. До сьогоднішнього дня португальський фахівець за свою кар’єру провів 18 матчів в стартових турах чемпіонату, серед яких 11 завершились перемогою, а сім – нічиєю.

Крім перерваної серії Моуріньо, також “відзначився” і його нинішній клуб – поразка від Евертона стала першою в очних протистояннях між клубами на стадіоні Шпор, починаючи з 2008 року.

Нагадаємо, що в другому турі АПЛ команда Карло Анчелотті вдома прийматиме Вест Бромвіч, а Тоттенхем на виїзді зіграє проти Саутгемптона.