Мудрик – у запасі Челсі на матч з Манчестер Сіті в 1/2 фіналу Кубка Англії

Поєдинок на Вемблі розпочнеться о 19:15

Мудрик - у запасі Челсі на матч з Манчестер Сіті в 1/2 фіналу Кубка Англії - Чемпіонат Англії

Михаил Мудрик, Getty Images

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик розпочне на лаві запасних матч 1/2 фіналу Кубка Англії проти Манчестер Сіті.

У понеділок, 15 квітня, Михайло з перших хвилин зіграв у матчі 33-го туру АПЛ проти Евертона (6:0). Українець провів на полі 80 хвилин, але не відзначився результативними діями.

Загалом у поточному сезоні Мудрик забив 6 голів та віддав 2 результативні передачі у 34 матчах за Челсі у всіх турнірах.

Дивіться також: Манчестер Сіті – Челсі пряма трансляція матчу Кубка Англії Setanta

Півфінальний матч Кубка Англії Манчестер Сіті – Челсі пройде у Лондоні на легендарному Вемблі. Початок – о 19:15 за київським часом. Нагадаємо, у середу Містяни у серії пенальті поступилися Реалу Андрія Луніна та вилетіли з Ліги чемпіонів.