МЮ на виїзді здобув вольову перемогу над Тоттенхемом

У складі Червоних дияволів гол забив екс-гравець Шахтаря Фред

Манчестер Юнайтед - Гранада где смотреть онлайн трансляцию матча

Манчестер Юнайтед. Фото - Getty Images

Манчестер Юнайтед переміг Тоттенхем (3:1) в гостьовому матчі 31-го туру англійської Прем’єр-ліги.

На 35-й хвилині Червоні дияволи вийшли вперед, але гол Едінсон Кавані був скасований за допомогою системи VAR. Через пару хвилин Тоттенхем повів в рахунку зусиллями Сон Хин Міна.

На початку другої половини зустрічі екс-півзахисник Шахтаря Фред зрівняв рахунок. А в кінцівці поєдинку точні удари Кавані і Мейсона Грінвуда принесли Манчестер Юнайтед три очки.

Червоні дияволи займають друге місце в АПЛ, поступаючись Манчестер Сіті 11 очок. Тоттенхем займає сьому позицію.

15 квітня Манчестер Юнайтед зіграє з Гранадою в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи. У першому поєдинку Червоні дияволи перемогли суперника з рахунком 2:0.