МЮ переміг Астон Віллу і порівнявся з Ліверпулем на вершині АПЛ

Червоні дияволи не програють в чемпіонаті з 1 листопада

Манчестер Юнайтед - Астон Вилла. Фото - Getty Images

Манчестер Юнайтед на своєму полі обіграв Астон Віллу (2:1) в матчі 17-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Червоні дияволи повели в рахунку в кінцівці першого тайму після точного удару Антоні Марсьяля. Астон Вілла відігралася зусиллями Бертрана Траоре.

На 61-й хвилині Манчестер Юнайтед вдруге в матчі вийшов вперед. Бруну Фернандеш реалізував пенальті і приніс перемогу господарям поля.

Манчестер Юнайтед набрав 33 очки і порівнявся з Ліверпулем на вершині АПЛ. Астон Вілла йде на 6-й позиції.

У наступному турі чемпіонату Англії Червоні дияволи 12 січня на виїзді зіграють проти Бернлі, Астон Вілла 13 січня вдома прийме Тоттенгем.