МЮ цікавиться форвардом Славії Сімою

Сенегалець проводить вражаючий сезон у Чехії

Абдалла Сима, Getty Images

Манчестер Юнайтед цікавляться нападником Славії Абдаллою Сімою.

У березні нинішнього року Сіма дебютував за збірну Сенегалу, зігравши 11 хвилин у матчі проти Конго (0:0) у відборі Кубка африканських націй.

Всього в поточному сезоні форвард забив 19 голів і віддав шість результативних передач в 35 матчах за Славію, якій сенегалець допоміг пробитися до чвертьфіналу Ліги Європи.

Раніше Червоним дияволам приписували інтерес до нападника Андреа Белотті з Торіно. Влітку клуб може покинути Едінсон Кавані, у якого закінчується контракт.

У четвер, 29 квітня, команда Оле-Гуннара Сульшера зіграє з Ромою в першому півфінальному матчі Ліги Європи. Початок – о 22:00 за київським часом.