МЮ в більшості розбив Саутгемптон, забивши дев’ять голів на своєму полі

Червоні дияволи легко реалізували кадрову перевагу

Манчестер Юнайтед - Саутгемптон, фото - Getty Images

У матчі 22-го туру англійської Прем’єр-ліги Манчестер Юнайтед на Олд Траффорд розгромив Саутгемптон – 9:0.

Вже на 2-й хвилині гри гості залишилися в меншості, після того як Олександр Янкевіц отримав пряму червону картку за фол на Скотті Мактомінеі. Після цього МЮ ще в першому таймі забив чотири голи в ворота Святих: забивали Аарон Ван-Біссака, Маркус Рашфорд, Едінсон Кавані, а Ян Беднарек вразив власні ворота.

Після перерви Саутгемптон забив свій м’яч, який був скасований після підказки VAR. До фінального свистка Манчестер Юнайтед відзначився ще п’ять разів зусиллями Антоні Марсьяля, який оформив дубль, Мактомінея, Деніела Джеймса і Бруну Фернандеша, який реалізував пенальті.

Манчестер Юнайтед набрав 44 очки і залишився на другому місці турнірної таблиці АПЛ. У Саутгемптона 29 очок і 12-я позиція.

Чемпіонат Англії, 22-й тур
Манчестер Юнайтед – Саутгемптон 9:0 (4:0)

Голи: Ван-Біссака, 18, Рашфорд, 25, Беднарек, 34 (автогол), Кавані, 39, Марсьяль, 69, 90, Мактоміней, 71, Фернандеш, 88 (пен), Джеймс, 90+3