Ор’є та Моуріньо посварилися в перерві матчу з Ліверпулем

Івуарієць залишив стадіон, не дочекавшись кінця матчу

Моуриньо Орье Тоттенхэм

Жозе Моуриньо и Серж Орье, Getty Images

Захисник Тоттенгема Серж Ор’є посварився з головним тренером Жозе Моуріньо в перерві матчу з Ліверпулем (1: 3) в четвер.

Шпори пропустили в доданий до першого тайму час, і Ор’є не сподобалося, що Моуріньо акцентував увагу на його помилках в моменті з голом.

Коли португалець вирішив замінити Сержа перед стартом другого тайму, івуарієць достроково залишив стадіон, не чекаючи закінчення матчу.

Тоттенгем займає шосте місце в Прем’єр-лізі і завтра зіграє з Брайтоном. Початок матчу – о 21:15 за київським часом.

У нинішньому сезоні Ор’є забив два голи і віддав результативну передачу в 16 матчах Тоттенгема у всіх турнірах.