Перший гол Бейла після повернення приніс Тоттенхему перемогу над Брайтоном

Шпори піднялися на друге місце АПЛ

Тоттенхэм

Тоттенхэм. Фото - Getty Images

Тоттенхем вдома переміг Брайтон (2:1) в матчі 7-го туру англійської Прем’єр-ліги.

На 13-й хвилині зустрічі Харрі Кейн вивів Тоттенхем вперед – нападник Шпор реалізував пенальті. Брайтон відігрався на початку другого тайму зусиллями Таріка Лемпті.

Команді Жозе Моуріньо все ж вдалося здобути три очки. Перемогу Шпорам приніс Гарет Бейл, який замкнув подачу Серхіо Регілона. Валлієць відзначився через три хвилини після виходу на заміну. Це перший гол вінгера за Тоттенхем після повернення з Реала.

Тоттенхем піднявся на друге місце АПЛ, поступаючись Ліверпулю два очка. Брайтон йде на 16-й позиції.

У наступному турі АПЛ Тоттенхем 8 листопада зіграє проти Вест Бромвіча, Брайтон 6 листопада вдома прийме Бернлі.