Представники Hawk-Eye вибачилися за незарахований гол Шеффілд Юнайтед в матчі проти Астон Вілли

Воротар господарів зайшов з м'ячем за лінію воріт, але система не розпізнала взяття.

Оливер Норвуд Шеффилд Юнайтед АПЛ

Оливер Норвуд, Фото - Getty Images

Представники компанії Hawk-Eye Innovations офіційно вибачилися за помилку системи під час матчу Астон Вілла – Шеффілд Юнайтед (0:0).

У заяві компанії йдеться, що система тестувалася до матчу і працювала без збоїв. Створ воріт переглядали сім камер, але воротар, захисники та рамка воріт все одно завадили огляду.

Представники компанії повідомляють, що це перший подібний збій системи за приблизно 9000 матчів. Hawk-Eye продовжить працювати на іграх АПЛ, незважаючи на результативну помилку.

Нагадаємо, на 43-й хвилині півзахисник Шеффілда Олівер Норвуд завдав удар зі штрафного, після якого голкіпер господарів Ерья Нуллан не втримав м’яч і зайшов разом з ним за лінію воріт. Однак суддя Майкл Олівер прийняв рішення не зараховувати взяття воріт. Система Hawk-Eye не дала арбітру сигнал про взяття воріт, а про помилку суддівська бригада дізналася вже в перерві матчу.

Шеффілд Юнайтед знаходиться на шостому місці турнірної таблиці АПЛ, Астон Вілла займає 19 рядок і йде в зоні вильоту.