Рашфорд оформив перший хет-трік в кар’єрі

Англієць допоміг МЮ розбити Лейпциг

Рашфорд Манчестер Юнайтед

Маркус Рашфорд, Getty Images

Форвард Манчестер Юнайтед Маркус Рашфорд оформив дебютний хет-трик в матчі з Лейпцигом (5:2) у другому турі Ліги чемпіонів.

Англієць вийшов на заміну на 63-й хвилині замість Мейсона Грінвуда і забив на 74-й, 78-й і 92-й хвилинах матчу.

Таким чином, результативність Маркуса в нинішньому сезоні зросла до семи м’ячів у дев’яти матчах Юнайтед у всіх турнірах. Також Рашфорд віддав дві результативні передачі.

Після двох турів Ліги чемпіонів — і перемог над Лейпцигом і ПСЖ (2:1) — команда Оле-Гуннара Сульшера очолює таблицю групи H. 4 листопада манкуніанці зіграють з турецьким Башакшехіром.

Наступний матч Манчестер Юнайтед відбудеться в неділю, 1 листопада, коли Червоні дияволи прийматимуть Арсенал в Прем’єр-лізі.