Лідер Шпор - трансферний пріоритет для Сіті

Рахим Стерлинг, Getty Images

Вінгер Манчестер Сіті Рахім Стерлінг не хоче переходити в Тоттенхем в рамках трансферу Харрі Кейна.

Манкуніанці цікавляться лідером Тоттенхема і готові заплатити за нього 100 мільйонів фунтів, а в угоду можуть бути включені інші гравці, серед яких Стерлінг.

У заключній частині минулого сезону Рахім втратив стабільне місце в основі Манчестер Сіті. У 49 матчах у всіх турнірах англієць забив 14 голів і віддав 12 результативних передач.

За підсумками сезону Стерлінг втретє став чемпіоном Прем’єр-ліги у футболці Сіті, з яким також вигравав Кубок Англії і п’ять Кубків англійської Ліги.

Очікується, що Тоттенхем не відпустить Кейна за суму менше 150 мільйонів фунтів. Контракт форварда діє до 2024 року.

Шпори посіли сьоме місце в Прем’єр-лізі і зіграють у кваліфікації Ліги конференцій. У клубі досі не визначилися з головним тренером після звільнення Жозе Моуріньо в квітні.

Новий сезон Прем’єр-ліги стартує 14 серпня. Тоттенхем і Манчестер Сіті зіграють між собою в центральному матчі першого туру.