39-річний ветеран відмовився продовжувати контракт із лондонським клубом

Тіаго Сілва залишить Челсі влітку вільним агентом - Чемпіонат Англії

Тиаго Силва. Фото - Getty Images

Захисник Тіаго Сілва вирішив залишити Челсі після закінчення поточного сезону. 39-річний бразилець розпрощається з клубом у статусі вільного агента, повідомляє журналіст Фабріціо Романо.

Нагадаємо, Челсі був готовий продовжити з ветераном контракт, дія якого закінчується найближчим літом. Перед стартом сезону 2023/24 Сілва відхилив пропозиції із Саудівської Аравії, а раніше спростував чутки про перехід у Флуміненсе.

Проте згаданий бразильський клуб продовжує претендувати на свого вихованця. Крім Флу, Тіаго протягом своєї довгої кар’єри виступав за Жувентуде, Порту, Мілан та Парі Сен-Жермен.

З паризьким клубом бразилець виграв 23 трофеї, з Міланом ставав чемпіоном Італії, з Челсі – переможцем Ліги чемпіонів. Крім того, на рахунку Сілви – 113 матчів та сім голів за збірну Бразилії, у складі якої він вигравав Копа Америка та двічі ставав призером Олімпійських ігор.

Челсі посідає дев’яте місце в АПЛ, але за втраченими очками претендує на місце у зоні єврокубків. На тижні Сині поступилися Манчестер Сіті (0:1) у півфіналі Кубка Англії. Завтра, 23 квітня, Челсі зіграє з Арсеналом у лондонському дербі.

Джерело: Журналист Фабрицио Романо