Тоттенгем на виїзді зіграв внічию з Брентфордом, відігравшись з 0:2

Шпори забили два м'ячі за шість хвилин

Брентфорд - Тоттенгем 2:2 огляд матчу, відео голів за 26 грудня

Брентфорд - Тоттенхэм. Фото - Getty Images

Тоттенгем на виїзді зіграв внічию з Брентфордом (2:2) у матчі 17-го туру чемпіонату Англії. Це перший поєдинок АПЛ після паузи на чемпіонат світу-2022.

Господарі поля повели у рахунку на 15-й хвилині зусиллями Віталі Янельта. Після перерви Айван Тоні збільшив перевагу Брентфорда.

Однак втримати перемогу команді Томаса Франка не вдалося. Тоттенгем відзначився двічі протягом шести хвилин і уникнув поразки. Голи на рахунку Гаррі Кейна та П’єра-Еміля Хейб’єрга.

Тоттенгем з 30 очками займає четверте місце в АПЛ. Брентфорд набрав 20 очок та піднявся на дев’яту позицію.

У наступному турі Тоттенгем 1 січня вдома прийме Астон Віллу. Брентфорд 30 грудня на виїзді зустрінеться із Вест Гемом.