Тоттенхем на виїзді переміг Манчестер Сіті завдяки дублю Кейна

Шпори на полі лідера перервали триматчеву серію поразок

Манчестер Сіті - Тоттенхем 2:3 огляд матчу, відео голів за 19 лютого

Манчестер Сити, Getty Images

У матчі 26-го туру англійської Прем’єр-ліги Тоттенхем на виїзді несподівано переміг Манчестер Сіті з рахунком 3:2.

Рахунок у складі Шпор вже на четвертій хвилині відкрив Деян Кулусевскі, на що Городяни відповіли взяттям воріт з боку Ілкая Гюндогана на 33-й хвилині.

У другому таймі знову лондонців вивів уперед Харрі Кейн, а Манчестер Сіті зрівняв рахунок наприкінці, коли пенальті реалізував Ріяд Марез. У підсумку переможний гол на п’ятій компенсованій хвилині забив Кейн, тим самим оформивши дубль.

Шпори перервали триматчеву серію поразок у АПЛ та піднялися на сьоме місце турнірної таблиці. Команда Хосепа Гвардіоли продовжує лідирувати, а відрив від другого Ліверпуля складає шість очок.

У наступному турі Манчестер Сіті зіграє проти Евертона, Тоттенхем зустрінеться з Бернлі.