Тоттенхем розгромив Марін з восьмого дивізіону і вийшов в 1/16 фіналу Кубка Англії

Карлос Вінісіус зробив хет-трик

Марин - Тоттенхэм. Фото - Getty Images

Тоттенхем на виїзді розгромив Марін (5:0) в 1/32 фіналу Кубка Англії. Вперше в історії на цій стадії турніру представник АПЛ зустрівся з клубом з восьмого дивізіону.

У першому таймі Шпори зняли всі питання про переможця двобою, відзначившись чотири рази. Карлос Вінісіус зробив хет-трик, а ще один м’яч на рахунку Лукаса Моури. Після перерви п’ятий гол Тоттенхема в матчі забив 16-річний півзахисник Алфі Девайн.

Суперник Тоттенхема в 1/16 фіналу Кубка Англії стане відомий після жеребкування.

У наступному матчі Тоттенхем 13 січня на виїзді зіграє проти Астон Вілли в рамках чемпіонату Англії.