Тоттенхем в дербі переграв Арсенал і обійшов Канонірів в турнірній таблиці АПЛ

Обидві команди ведуть боротьбу за місце в Лізі Європи.

Тоттенхэм

Тоттенхэм. Фото - Getty Images

У 35-му турі чемпіонату Англії Тоттенхем вдома в лондонському дербі переграв Арсенал з рахунком 2:1.

Каноніри повели в рахунку на 16-й хвилині матчу після точного удару Александра Ляказетта з-за меж штрафного майданчика. Шпори відігралися через три хвилини зусиллями Сон Хин Міна, який скористався помилкою захисників Арсеналу.

У кінцівці зустрічі Тоттенхему вдалося вирвати перемогу в матчі. Тобі Альдервейрельд замкнув подачу Сона з кутового. Арсенал зрівняти рахунок не зумів.

Тоттенхем набрав 52 очки і обійшов Арсенал в турнірній таблиці АПЛ. Шпори йдуть на восьмому місці, Каноніри – на дев’ятому. Від зони Ліги Європи команду Жозе Моуріньо відокремлює два очки.

У наступному турі Тоттенхем 15 липня на виїзді зіграє з Ньюкаслом. Арсенал в цей же день вдома прийматиме Ліверпуль.