Тоттенхем в меншості з великим рахунком програв Крістал Пелас на виїзді

Шпори вперше втратили очки в чемпіонаті

Крістал Пелас - Тоттенхем 3:0 огляд матчу, відео голів за 11 вересня

Кристал Пэлас - Тоттенхэм, фото - Getty Images

У матчі четвертого туру чемпіонату Англії Крістал Пелас на своєму полі розгромив Тоттенхем – 3:0.

Перший гол у поєдинку в середині другого тайму забив Вілфрід Заха – вінгер реалізував пенальті. А через кілька хвилин вийшовший на поле Одсонн Едуард оформив дубль і встановив остаточний рахунок зустрічі.

Цікаво, що в другому таймі Шпори грали в меншості: за дві жовті картки з поля був видалений Яфет Танганга.

Тоттенхем вперше в цьому розіграші чемпіонату Англії втратив очки. В активі Шпор дев’ять очок після стартових чотирьох матчів. Крістал Пелас набрав п’ять очок і перемістився на 11-е місце в турнірній таблиці АПЛ.