Тоттенхем в неймовірному матчі зіграв внічию з Вест Хемом. Молотобойці з Ярмоленко відігралися з 0:3

Після виходу українця на заміну команда Мойеса відзначилася тричі

Фото - Getty Images

Тоттенхем вдома зіграв внічию з Вест Хемом (3:3) в матчі 5-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Команда Жозе Моуріньо зробила вагому заявку на перемогу, забивши три м’ячі в перші 16 хвилин поєдинку. Дубль оформив Харрі Кейн, ще один гол на рахунку Сон Хин Міна.

У кінцівці зустрічі Вест Хем зумів відігратися після результативного удару Фабіана Бальбуени, автоголу Давінсона Санчесаі і точного удару Лансіні.

Відзначимо, що в середині другого тайму у складі Тоттенхема на полі з’явився Гарет Бейл. Вінгер у вересні на правах оренди повернувся в англійський клуб з Реала.

Український вінгер Вест Хема Андрій Ярмоленко почав поєдинок на лаві запасних. Він вийшов на заміну на 77-й хвилині зустрічі.

Тоттенхем набрав 8 очок і йде на 6-му місці АПЛ. Вест Хем займає 8-у позицію.

У наступному турі Тоттенхем 26 жовтня зіграє з Бернлі, а Вест Хем 24 жовтня вдома прийме Манчестер Сіті.