Тоттенхем вдома переміг Манчестер Сіті і вийшов на перше місце в АПЛ

Команда Гвардіоли залишається в середині турнірної таблиці

Тоттенхэм - Манчестер Сити. Фото - Getty Images

Тоттенхем на своєму полі переміг Манчестер Сіті (2:0) в матчі 9-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Шпори повели в рахунку вже на 5-й хвилині матчу зусиллями Сон Хин Міна. Городяни відігралися в середині першого тайму, однак гол Емерік Ляпорт був скасований після перегляду відеоповтору.

У другому таймі команда Жозе Моуріньо відзначилася ще раз. Гол на рахунку Джованні Ло Чельсо. Манчестер Сіті відігратися не зміг.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко не потрапив в заявку на матч через карантинні обмеження. Очікується, що завтра футболіст повернеться в загальну групу команди.

Тоттенхем набрав 20 очок і піднявся на перше місце в АПЛ. Манчестер Сіті з 12 очками йде на 10-й позиції.

У наступному турі АПЛ Тоттенхем 29 листопада на виїзді зіграє проти Челсі, Манчестер Сіті 28 листопада вдома прийме Бернлі.