Вест Гем без Ярмоленка переміг Астон Віллу

Українець все ще хворий коронавірусом і знаходиться на ізоляції

Вест Хэм, Getty Images

В рамках 10-го туру англійської Прем’єр-ліги Вест Гем на своєму полі розібрався з Астон Віллою з рахунком 2:1.

Зустріч пропускав український вінгер Молотобійців Андрій Ярмоленко. Гравець продовжує перебувати на самоізоляції через позитивний тест на COVID-19, який він здав в розташуванні збірної України. Повідомлялося, що українець зможе повернутися на поле не раніше 5 грудня.

Вест Гем вийшов вперед вже на 2-й хвилині після голу Анджело Огбонни. На 25-й хвилині рахунок зрівняв Джек Гріліш, але в другому таймі Джеррод Боуен приніс лондонцям перемогу.

Відзначимо, що на 74-й хвилині Астон Вілла була близька до того, щоб знову зрівняти рахунок, але Оллі Воткінс не реалізував пенальті. А в компенсований час гол все того ж Воткінса був скасований після перегляду VAR – арбітр угледів офсайд.

Команда Девіда Моєса здобула третю перемогу поспіль в чемпіонаті і піднялася на п’яте місце турнірної таблиці. Астон Вілла займає десяту сходинку.