Вест Гем без Ярмоленка програв Тоттенгему

Українець провів весь матч на лаві запасних.

Тоттенхэм - Вест Хэм. Фото: Getty Images

Вест Гем українця Андрія Ярмоленка на виїзді програв Тоттенгему в матчі 31-го туру АПЛ – 2:0.

У першому таймі господарі вийшли вперед у компенсований час, проте гол Сон Хин Міна не був зарахований після перегляду відеоповтору.

Після перерви ігрова перевага Тоттенхема втілилося в два забиті м’ячі. Спершу команда Моуріньо вийшла вперед завдяки автоголу Соучека. Фінальну крапку в грі поставив Кейн.

Українець Андрій Ярмоленко не вийшов на поле, провівши весь матч на лаві запасних.

Тоттенгем піднявся на сьоме місце в турнірній таблиці АПЛ, набравши 45 очок. Команда Моуріньо перервала серію з чотирьох матчів поспіль без перемог.

Вест Гем йде на 17-му місці – у команди Мойєса 27 очок.

У наступному турі Шпори на виїзді зіграють проти Шеффілд Юнайтед 2 липня. Молотобійці днем ​​раніше приймуть Челсі.