Вест Хем на виїзді розгромив Лестер. Ярмоленко весь матч провів у запасі

Перша поразка Лис в чемпіонаті

Фото - Getty Images

У матчі четвертого туру чемпіонату Англії Вест Хем в гостях легко переміг Лестер – 3:0.

Ще в першому таймі Молотобойці забили двічі зусиллями Антоніо і Пабло Форналса. В обох випадках партнерам по команді асистував Арон Крессуелл.

А вже після перерви розгромним рахунок зробив Джаррод Боуен. Лестер зумів відіграти один м’яч у компенсований час, але взяття воріт було скасовано після перегляду відеоповтору.

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко потрапив у заявку на матч, але просидів всю гру на лавці для запасних. Молотобойці набрали 6 очок і піднялися на 7 місце в турнірній таблиці.

Для Лестера ця поразка стала першою в чемпіонаті. В активі Лис 9 очок і поточне друге місце. Нагадаємо, команда Брендана Роджерса – один із суперників луганської Зорі по груповому етапу Ліги Європи.