Вест Хем на виїзді зіграв внічию з Саутгемптоном, Ярмоленко вийшов на заміну в кінцівці матчу

Молотобойці опустилися на п'яте місце в АПЛ

Саутгемптон - Вест Хем 0:0 огляд матчу, відео голів за 11 вересня

Саутгемптон - Вест Хэм. Фото - Getty Images

Вест Хем зіграв внічию з Саутгемптоном в гостьовому матчі 4-го туру АПЛ.

У першому таймі Вест Хем і Саутгемптон голів не забивали. Після перерви рахунок на табло також не змінився – 0:0.

Відзначимо, що в компенсований час Вест Хем залишився в меншості. Другу жовту картку отримав Мікейла Антоніо.

Вінгер Вест Хема Андрій Ярмоленко почав поєдинок на лаві запасних. Українець вийшов на поле на 83-й хвилині, замінивши Джаррода Боуена.

Вест Хем з вісьмома очками йде на п’ятій позиції в чемпіонаті Англії. Саутгемптон набрав три очки і займає 14-е місце.

16 вересня Вест Хем на виїзді зіграє з Динамо Загреб в рамках групового етапу Ліги Європи.