Вест Хем разом із Ярмоленком розгромив Норвіч на виїзді

Українець вийшов на поле після перерви

Норвіч - Вест Хем 0:4 огляд матчу, відео голів за 8 травня

Норвич - Вест Хэм, фото - Getty Images

У матчі 36-го туру чемпіонату Англії Вест Хем у гостях без проблем переміг Норвіч із рахунком 4:0.

Ще у першому таймі Молотобійці забили три голи. У складі команди Девіда Мойєса відзначилися Майкл Антоніо та Саїд Бенрахма, який оформив дубль.

Після перерви Норвіч відіграв один м’яч, але взяття воріт скасували після перегляду відеоповтору. А крапку у матчі поставив Мануель Лансіні, який реалізував пенальті.

Український вінгер Вест Хема Андрій Ярмоленко потрапив у заявку на гру та вийшов на поле на початку другого тайму.

Після цього матчу Вест Хем набрав 55 очок і продовжує посідати 7-е місце у турнірній таблиці АПЛ. Норвіч знаходиться на останній позиції і вилетів до Чемпіоншипу.