Вулверхемптон розгромив Евертон і піднявся на шосте місце таблиці АПЛ

Вовки забили три м'ячі.

Вулверхэмптон - Эвертон, Getty Images

У матчі 35-го туру АПЛ Вулверхемптон на своєму полі не залишив жодних шансів Евертону, обігравши команду Карло Анчелотті з рахунком 3:0.

Вовки відкрили рахунок в компенсований час першого тайму – Рауль Хіменес вдало реалізував пенальті.

У другій половині гри Вулверхемптон забив ще два м’ячі. Відразу після перерви відзначився Леандер Дендокер, а на 74-й хвилині успіх команди Нуну Ешпіріту Санту закріпив Діогу Жота.

Після сьогоднішньої перемоги Вулверхемптон вийшов на шосте місце турнірної таблиці, посунувши Шеффілд Юнайтед. Відставання від п’ятого МЮ становить 3 очки, але манкуніанці мають матч в запасі. Евертон займає 11 позицію.

У наступному турі Вовки 15 липня зіграють на виїзді з Бернлі, а Евертон на день пізніше вдома прийматиме Астон Віллу.