Ярмоленко в запасі Вест Хема на матч з Ньюкаслом. У минулому турі він забив переможний гол у ворота Челсі

Українець знову може довести свою значимість лише після виходу на заміну.

Ярмоленко

Андрей Ярмоленко. Фото - Getty Images

Український вінгер Вест Хема Андрій Ярмоленко почне виїзний матч 33-го туру АПЛ проти Ньюкасла з лави запасних.

Головний тренер Молотобойців Девід Мойес вирішив не випускати українця з перших хвилин, хоча в грі минулого туру Ярмоленко вийшов на заміну і забив переможний гол у ворота Челсі (3:2).

Своїм переможним м’ячем минулої середи 30-річний українець перервав невдалу серію в 559 хвилин без забитих голів. До цього він відрізнявся в вересні минулого року.

Девід Мойес сказав після матчу з Челсі, що знає про здібності Ярмоленка забивати м’ячі. Його також похвалив одноклубник Мікейл Антоніо.

У поточному сезоні Андрій взяв участь в 17 матчах лондонців у всіх турнірах, забивши 4 голи і зробивши 1 ассист.

Вест Хем знаходиться на 16-му місці турнірної таблиці Прем’єр-ліги. Матч з Ньюкаслом почнеться о 16:15.