Забарний забив дебютний гол за Борнмут у матчі проти Лутона (відео)

Українець забив другий гол своєї команди у матчі

Забарний забив дебютний гол за Борнмут у матчі проти Лутона (відео) - Чемпіонат Англії

Фото - Getty Images

Український центральний захисник Борнмута Ілля Забарний відзначився забитим голом у перенесеному матчі 17-го туру чемпіонату Англії проти Лутона.

Команда українця програвала після першого тайму з рахунком 0:3. Після перерви Вишні відіграли один м’яч, а за кілька хвилин Забарний вдало зорієнтувався у штрафному майданчику суперника і головою забив свій дебютний гол за Борнмут.

Загалом цього сезону Ілля зіграв 33 матчі за Вишень у всіх турнірах. Цікаво, що у всіх матчах англійської Прем’єр-ліги український центрбек відіграв без замін.

У матчі Борнмут – Лутон йде другий тайм, рахунок 3:3.