Арсенал разом із Зінченком програв Брайтону в третьому раунді Кубка ліги

Українець вийшов на поле у другому таймі

Арсенал - Брайтон 1:3 огляд матчу, відео голів за 9 листопада

Арсенал - Брайтон, фото - Getty Images

Арсенал на своєму стадіоні програв Брайтону з рахунком 1:3 у рамках третього раунду Кубка англійської ліги.

У першому таймі команди обмінялися голами. У складі Канонірів відзначився Едді Нкетіа, а Брайтон відповів голом екс-гравця Арсеналу Денні Велбека, який реалізував пенальті.

А у другій половині гри голи Каору Мітома та Таріка Лемпті принесли команді Роберто Де Дзербі перемогу.

Український захисник Арсеналу Олександр Зінченко потрапив у заявку на матч та вийшов на поле лише на 72-й хвилині гри.

У наступному турі англійської Прем’єр-ліги Арсенал зіграє з Вулвергемптоном, а Брайтон гратиме проти Астон Вілли.