Артем Фаворов забив восьмий гол у сезоні за угорський Залаегерсег

Команда українця несподівано розгромила Академію Пушкаша

Артем Фаворов, ztefc.hu

Український півзахисник Артем Фаворов допоміг Залаегерсегу розгромити Академію Пушкаша (4:1) у виїзному матчі 31-го туру чемпіонату Угорщини.

Фаворов почав поєдинок зі стартового свистка і провів на полі всі 90 хвилин. Українець забив гол на 13-й хвилині, зрівнявши рахунок у матчі.

Всього в нинішньому сезоні Фаворов провів 30 матчів за Залаегерсег у всіх турнірах. На рахунку півзахисника вісім голів і три результативні передачі.

Цікаво, що український хавбек виступає за Залаегерсег на правах оренди саме з Академії Пушкаша. Орендна угода розрахована до кінця нинішнього сезону.

Залаегерсег посідає дев’яте місце в чемпіонаті Угорщини з 36 очками в активі. У наступному турі команда Фаворова зіграє з Кишвардою.