Асист Філіппова допоміг Сент-Трюйдену перемогти Стандард

Команда українця здобула другу перемогу в чемпіонаті

Сент-Трюйден, stvv.com

Нападник Сент-Трюйдена Олександр Філіппов віддав результативну передачу в матчі 10-го туру чемпіонату Бельгії проти Стандарда.

Українець на 37-й хвилині асистував Дюкенсу Назону, коли той відкрив рахунок в грі. У другому таймі Сент-Трюйден забив другий м’яч і довів справу до перемоги.

Минулого тижня Філіппов відзначився дебютним голом за Сент-Трюйден, забивши Беєрсхоту в програному матчі (3:6).

Колишній форвард Десни став гравцем Сент-Трюйден в кінці вересня. З бельгійським клубом 28-річний Філіппов підписав контракт на 3 роки.

Сьогодні Сент-Трюйден здобув лише другу перемогу в чемпіонаті і піднявся на 14-е місце в турнірній таблиці. У наступному турі команда Філіппова зіграє з Мускроном 1 листопада.